Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Prírodná kozmetika KISS MY FACE

Dôsledne prírodné a bio (organické) výrobky sú nie len zdravšie, ale dokonca o mnoho účinnejšie než ich komerčne masovo vyrábané a chemikáliami nabité náprotivky.

1. ZDRAVŠIE
Prečo ľudia spotrebovávajú oveľa viac prírodných a bio potravín? Jednoducho preto, že vyhnúť sa nepotrebným chemikáliám a pesticídom je dnes ľahšie, zdravšie a bezpečnejšie.
Zatiaľ čo zažívací systém v našom tele je zostrojený tak, že vylučuje nečistoty von z tela, pokožka ako najväčší orgán tela pohlcuje 60 % z toho, čo je na ňu nanesené, priamo do krvného obehu. (Zdroj: Good Housekeeping Institute)

2. PRÍRODNÉ = ÚČINNEJŠIE !
Esenciálne oleje ... hlavná zložka akéhokoľvek prírodného alebo bio výrobku osobnej starostlivosti ... predstavujú koncentrované vonné zložky liečivých bylín, ktoré si rastliny vytvárajú pre ich vlastné prežitie a ochranu pred chorobami. Vzácne oleje ovplyvňujú rast rastlín a reprodukciu a zabezpečujú im dlhý a zdravý život.
Molekulárna štruktúra esenciálnych olejov je veľmi PODOBNÁ tekutinám a olejom v našej pokožke. Sú ľahko pohlcované a prenikajú do najspodnejších vrstiev pokožky. Ich pravidelné používanie, preukázateľne pomáha pri odstraňovaní problémov s vráskami, prílišnou mastnotou, vysúšaním, škvrnami a nezdravým odtieňom pleti. Esenciálne oleje majú schopnosť podporovať odstraňovanie poškodených a mŕtvych buniek, znovu vytvárať nové a zamedzovať rast škodlivých baktérií.

3. OCHRANA ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA
Biofarmárčenie je bezpečnejšie pre životné prostredie tým, že chráni prírodu udržiavaním harmónie medzi tým, čo z nej berieme a tým, čo jej vraciame. Bio farmárčenie prírodu nedevastuje, ale rešpektuje.
Užívanie prírodných zložiek znemožňuje uvoľňovanie nebezpečných vedľajších splodín, ktoré sa dostávajú do prírody v priebehu výroby syntetických chemikálií v laboratóriách a výrobných prevádzkach na celom svete.
Kiss My Face používa len tie najúčinnejšie a čisté produkty biofariem, prírodné vitamíny a minerály. Väčšina zložiek pochádza z obnoviteľných zdrojov, ktoré sú z hľadiska životného prostredia "čisté". Väčšinu bylín nakupuje od obyvateľov žijúcich na biofarmách. Nákupom surovín im pomáha zachovať si ich vlastný zdravý životný štýl a oni to vracajú v kvalite svojej produkcie. Všetky zložky tejto kozmetiky sú použité v optimálnej miere ... nešetrí sa nimi!
Nepridáva sa k chemickej zložke trocha tej prírodnej, aby sa mohlo povedať: " ... táto kozmetika je prírodná ...".
Kozmetike Kiss My Face môžete veriť rovnako ako vode z horského prameňa. Vaša tvár bude žiariť, Vaša pleť Vám bude vďačná.