Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Prírodná kozmetika OLÉANAT

Filozofia firmy Le Secret Naturel spočíva v ponuke skvelého pocitu pomocou skrášľujúcich produktov, ktoré pracujú v harmónii s telom a súčasne s životným prostredím. Ide o malú rodinnú firmu, ktorá má svojho "alchymistu" (Janine Blanchard), ktorý vymýšľa a mieša čo najlepšie produkty pre Vás.

V dnešnom svete pociťujeme zvýšenú potrebu po bezpečnejších a prírodnejších produktoch, ktoré boli vyrobené pre nás celkom transparentným spôsobom a tiež produktoch, ktoré nielen že zvyšujú našu fyzickú krásu, ale tiež povznášajú myseľ a ducha. Takto bola stvorená značka Oléanat.

Všetky produkty boli vytvorené bez prísad na báze ropných chemikálií alebo dokonca konzervantov, pretože tieto ingrediencie majú tendenciu potlačiť účinnosť prirodzenej aktivity pleti a spôsobujú jej podráždenie. Namiesto toho sú produkty tvorené na rastlinnej báze s využitím prirodzených esenciálnych olejov, ktoré stimulujú naše zmysly a povznášajú ducha.

V Le Secret Naturel dobre vedia, ako skombinovať rastlinné oleje, esenciálne oleje a potreby našej pleti, aby ju plne uspokojili. V ponuke sú preto ošetrujúce produkty a kozmetika, ktoré obsahujú len prírodné zložky.

Od roku 2002 sú laboratóriá a továreň Le Secret Naturel certifikované kvalitou Ecocert pre všetku biokozmetiku a produkty, ktoré ponúka. Sú vyrábané ručne v Provence, blízko Avignonu, s rešpektom pre prírodu a zvieratá. To je tiež dôvod, prečo bola firme Le Secret Naturel udelená certifikácia a je tiež súčasťou Európskej koalície pre koniec pokusov na zvieratách. Všetky produkty sú dermatologicky testované a sú vhodné pre citlivú pleť. Niektoré výrobky sú balené do ekologických plastov (mydlá, balzam na pery...).