Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Francúzska biokozmetika ELICEY


 Prvá organická kozmetika s energizujúcim a prečisťujúcim účinkom.

Energizujúca starostlivosť o pleť – Elicey – sa nechala inšpirovať ideálmi Matky prírody a vyvinula čisto prírodné a organické produkty 100% posilňujúce pleť, ktoré spĺňajú požiadavky žien žijúcich v mestách a žien, ktoré si uvedomujú nedostatky svojho životného štýlu.

Elicey sú 100% prírodné produkty pre starostlivosť o pleť tváre aj celého tela.
Tieto produkty obsahujú prečisťujúce látky (protismogové) a pokožku chránia pred škodlivými účinkami stresu alebo nedostatku spánku v dôsledku hektického spôsobu života.

Aktívne prečisťujúce ingrediencie
Vďaka výťažkom z kukuričných zŕn je pleti poskytovaná aktívna zložka nazývajúca sa myoinositol, ktorá zvyšuje bio-regeneráiu vďaka Adenosine TriPhosphate už vo vnútrobunečnom systéme a chráni tak bunky pred negatívnymi ióntami získanými zo znečisteného ovzdušia a z fajčenia.

Hydratácia s organickým figovým extraktom
Organický extrakt z čerstvej figy je bohatý na pektíny, obzvlášť na kyselinu galakturonovú a voľné cukry, ale tiež na Alpha Hydroxy kyseliny. Hydratácia týmito látkami obnovuje v pokožke prirodzenú schopnosť zvlhčovania a zdokonaľuje hydratačné procesy v hornej vrstve pokožky.

Organické bambucké maslo
Bambucké maslo sa pýši vlastnosťami, ktoré sú celkom nevyhnutné pre ovplyvnenie a spomalenie precesu starnutia kože. Je veľmi uznávané pre svoje upokojujúce, ochranné a hydratačné účinky na pokožku a vlasy.