Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Živá strava LIFEFOOD

Lifefood kvalita je certifikovaná kvalita. Od svojho vzniku v roku 2007 vyrába Lifefood svoje produkty podľa veľmi prísnych vnútrofiremných a zákonných noriem a svojej filozofie. Samozrejmosťou a predpokladom vzniku zdravých, chutných a maximálne výživných potravín je využitie tých najkvalitnejších surovín v raw a bio kvalite.

Živá strava

Živá strava
Všetky výrobky Lifefood sú spracovávané za studena alebo za nízkych teplôt do 42 °C. Niesú zahrievané vysokou teplotou, pečené, varené, pražené ani pasterizované. Vďaka tomu zostávajú všetky nutričné hodnoty zachované, rovnako ako prirodzená podstata surovín. Pri teplotách do 42 °C nedochádza k modifikácii výživných látok a tie si tak uchovávajú maximálnú vstrebateľnosť a využiteľnosť pre ľudský organizmus.

Vegan certifikácia

Vegan certifikácia
Všetky výrobky Lifefood sú vyrábané z čisto rastlinných ingrediencií a v prevádzke sa nevyskytujú žiadne živočíšne produkty. Voľbou Lifefood je neprispievať k utrpeniu zvierat určených pre ľudskú spotrebu kdekoľvek na svete a cieľom je šíriť túto myšlienku ďalej výrobou a predajom 100% veganských výrobkov.
Bez lepku

Bez lepku
Všetky výrobky Lifefood sú vyrábané z prirodzene bezlepkových surovín a sú pravidelne na obsah lepku testované. V prevádzke niesú zpracovávané absolútne žiadne suroviny obsahujúce lepok, aby bolo vylúčené akékoľvek riziko kontaminácie.
Bez laktózy

Bez laktózy
Všetky výrobky Lifefood sú prirodzene bez laktózy, pretože sú v nich používané čisto rastlinné ingrediencie.
Bez pridaného cukru

Bez pridaného cukru
Všetky výrobky Lifefood sú vyrábané bez pridaného rafinovaného alebo trstinového cukru, bez sladov alebo umelých sladidiel. Produkty Lifefood sú sladké vďaka prirodzene sa vyskytujúcim cukrom v sušenom či čerstvom ovocí alebo v sirupe z agáve. Vďaka tomu má väčšina výrobkov Lifefood nízky glykemický index.
Bio certifikácia
Bio certifikácia
Všetky výrobky Lifefood obsahujú 100% prvotriednych surovín v bio kvalite. Dodávatelia sú pravidelne hodnotení podľa prísnych kritérií. Výroba je certifikovaná spoločnosťou ABCERT podľa európskych noriem. BIO kvalita je pre Lifefood štandard. CZ-BIO-002