Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Sonett - Tekutý piesok 500 ml

3,28 EUR

Na šetrné čistenie nerezu, smaltu, plastov, kachličiek atď.
Účinný ekologický prostriedok na čistenie odolnej špiny. Vhodný na kachličky, sporáky, nerezový i smaltovaný riad, plastové povrchy a pod. Vďaka zvlášť jemnému zloženiu zanechá čistený povrch neporušený. S BIO éterickými olejmi z levandule a lemongrass. Nezaťažuje životné prostredie.

Použitie:
Naneste na povrch, očistite špongiou a dôkladne opláchnite vodou.

Zvláštnosti produktu
Tento čistiaci produkt je výnimočne šetrný. Neobsahuje žiadne konzervanty. Dostatočná trvanlivosť a ľahký antibakteriálny efekt je dosiahnutý vďaka použitiu zmesi bio olejov levandule a citrónovej trávy.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek
Uhličitan vápenatý je jeden z najrozšírenejších minerálov na planéte. V tomto produktu používame uhličitan vápenatý z vápencových vrstiev Švábskych Álp. Čistiaci účinok uhličitanu vápenatého je podporovaný derivátmi kokosového oleja a cukrového zmáčadla, získavaných z kokosového tuku, škrobu a cukru, ktoré ďalej uľahčujú uvoľňovanie mastných nečistôt.

Biologické odbúravanie
Uhličitan vápenatý je prírodní minerál a nemusí byť ďalej rozkladaný. Pri procese výroby cukrového zmáčadla a derivátov kokosového oleja sa z rastlinných surovín škrobu, cukru a tuku získavajú časti, ktoré však zostávajú vo svojej prirodzenej štruktúre plne zachované. Preto je pre mikroorganizmy ľahké tieto zložky veľmi rýchle a úplne odbúrať.

Celý obal je recyklovateľný.

 Zloženie:
Jemne mletý uhličitan vápenatý zo Švábskych Álp (>50 %), deriváty kokosového oleja a cukrové zmáčadla (1 – 5 %), bio levanduľový esenciálny olej (<1 %), bio esenciálny olej z citrónovej trávy (<1 %), pravotočivo vírená voda (do 100 %).

Vypredané
  • Kód: 22421
  • Výrobca: SONETT