Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Sonett - Leštidlo do umývačky 500 ml

3,82 EUR  3,44 EUR
Ušetríte: 10% z ceny

Vhodné i pre tvrdú vodu.
Vhodné pre všetky domáce umývačky na riad v kombinácii so SONETT Tabletami alebo SONETT Práškom do umývačky a SONETT Regeneračnou soľou. Špeciálne zloženie z ľahko odbúrateľných látok uľahčuje stekanie vody z riadu a zabraňuje tak usadzovaniu vápenných škvŕn na príboroch, sklenenom a nerezovom povrchu.

Dávkovanie:
Množstvo prípravku regulujte podľa tvrdosti vody, pri výskyte tmavých škvŕn na príboroch znížte dávkovanie. Prípravok nalejte do príslušného zásobníku. Dodržiavajte pokyny výrobcu vašej umývačky.

Zvláštnosti produktu
Nové SONETT Tekuté leštidlo je produkt, ktorý aj pri tvrdšej vode vedie v umývačke na riad k výborným výsledkom – a to čisto s látkami rastlinného pôvodu.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek
Etanol, získavaný kvasením škrobnatých rastlín ako napr. zemiakov, a cukrový tenzid z kokosového tuku a kukuričného škrobu znižujú povrchové napätie vody pri poslednom umývacom cykle a spôsobujú tak lepšie stekanie vody po riade.

Biologické odbúravanie
Etanol sa v nepatrných množstvách vyskytuje i v prírode. Je rýchlo a 100% odbúrateľný na oxid uhličitý a vodu, ak sa dostane do odpadovej vody. Pri výrobnom procese cukrových tenzidov sa spoja časti cukru a tuku takým spôsobom, že zostane zachovaná vnútorná molekulárna štruktúra. Preto môžu mikroorganizmy tieto tenzidy bez problémov rýchlo a úplne odbúrať.

TIP: Nastavte zariadenie na zmäkčovanie vody vo vašej umývačke na hodnotu o jeden stupeň vyššiu, než je skutočná tvrdosť vašej vody. Pre dokonalý účinok je nutné pravidelne používať SONETT Regeneračnú soľ do umývačky.

Celý obal je recyklovateľný.

 Zloženie:
Rastlinný alkohol (ethanol) 5 – 15 %, deriváty ricínového oleja 15 – 30 %, cukrový tenzid 1 – 5 %, vírená voda do 100 %

Množstvo:

  • Kód: 22459
  • Výrobca: SONETT