Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Oléanat, BIO Čisté olivové maslo, 30 ml

5,20 EUR

Tento balzam zlepšuje pružnosť a hladkosť pokožky a posilňuje ju. Prítomnosť vosku z jazmínu mu dáva regeneračné vlastnosti, posilnené účinkom olivového oleja a jeho polyfenolov. Vo forme 100% aktívneho balzamu je jeho použitie jednoduché, pri zachovaní všetkých účinkov rastlinného oleja pochádzajúceho z prekrásneho regiónu Provence.

V studenom alebo horúcom počasí venujeme mimoriadnu starostlivosť o tvár a naše telo. Často však zabúdame na naše ruky napriek tomu, že sú veľmi krehké a najrýchlejšie odrážajú náš skutočný vek ...

Pokožka na rukách je jemnejšia a zraniteľnejšia ako naša pleť.  Je citlivejšia na vonkajšie vplyvy ako vietor, chlad a teplotné výkyvy. Na pokožke ruky je len veľmi málo mazových žliaz, ktoré vytvárajú prirodzenú ochrannú vrstvu. Preto naše ruky rýchlejšie starnú. Oléanat Vám ponúka ako pomoc proti starnutiu posilňujúci masážny balzam na ruky s mimoriadnymi obnovujúcimi a relaxačnými vlastnosťami z extra panenského olivového oleja.

Vezmite malé množstvo balzamu, zahrejte ho medzi dlaňami a pripravte balzam na masáž. Masírujte každý kĺb prsta smerom k špičke, potom späť. Obzvlášť starostlivo vymasírujte palce. Otočte ruku a palcom druhej ruky masírujte kruhovým tlakom celú plochu v spodnej časti palca. Nezabudnite na oblasť medzi prstami. Pravidelnou hydratáciou našich rúk si vytvárame našu vlastnú ochrannú fóliu.

Zloženie:
Olea europaea oil*, Ricinus communis oil*, Cera alba, olive oil decyl esters, squalene, hydrogenated olive oil caprylyl esters, parfum, Jasminum grandiflorum flowers wax, tocopherol, d-limonene, linalool, citronellol.
* Suroviny z ekologického poľnohospodárstva 

Biokozmetika certifikovaná nezávislou certifikačnou spoločnosťou ECOCERT Greenlife podľa štandardov Ecocert.
100 % zložiek má prírodný pôvod, 81,8 % všetkých zložiek pochádza z ekologického poľnohospodárstva.

Obsah: 30 ml.
Vyrobené vo Francúzsku.

Množstvo:

  • Kód: 19626
  • Výrobca: OLÉANAT