Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

ZDRAVIE PRE ŽENU - Hormonálna rovnováha - 60 kapsúl, Organic India

9,90 EUR

Zdravie pre ženu je prírodný bylinný prostriedok podporujúci fyzické a psychické zdravie. Prispieva k obnove hormonálnej rovnováhy, priaznivo pôsobí na regulovanie pravidelnej menštruácie a na zníženie príznakov pred menštruáciou a v menopauze. Prispieva k zvýšeniu vitality, normalizácii hladiny estrogénov a pozitívne ovplyvňuje myseľ.

Ďalšie informácie:
Šatavari - jedna z najdôležitejších bylín (100% rastlinný estrogén) a známe afrodiziakum. Regeneračné účinky Šatavari, hlavne na ženský reprodukčný systém sú známe dlhú dobu. Prispieva k výžive, tonizácii a podpore funkcie ženských pohlavných orgánov. Guduči – nektár nesmrteľnosti. Podľa znalostí prírodnej medicíny horké tonikum, diuretikum, afrodiziakum, pozitívne ovplyvňuje imunitu a metabolizmus, má regeneračné účinky a posilňuje tráviace a močové ústrojenstvo. Lodhra Malý strom, ktorý rastie v Assáme a Barme. Podľa prírodnej medicíny uvoľňuje deložnú stenu a prispieva k znižovaniu kŕčov maternice. Pôsobí proti silnej a nepravidelnej menštruácii.

Zloženie:
1 kapsula obsahuje Šatavari–Chřest hroznovitý (Asparagus racemosus), Guduchi–Chebule srdčitá (Tinospora cordifolia), Bazalka uctievaná–Vana Tulsi (Ocimum gratissimum), Lodhra (Symplocos racemosa), celulóza

Obsah:
60 vegetariánskych kapslí

Dávkovanie:
1-2 kapsle denne s jedlom. Odporúča sa užívať najmenej jeden mesiac.

Množstvo:

  • Kód: 19805
  • Výrobca: ORGANIC INDIA