Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Organic India, BIO Čaj Tulsi Brahmi - sypaný 50 g

4,40 EUR

Lahodný 100% prírodný organický bylinný čaj proti stresu z bazalky posvätnej Tulsi a pupočníka ázijského Brahmi, podporujúci pamäť, koncentráciu a duševnú rovnováhu. Bez kofeínu.
V tomto čaji sa spájajú účinky Tulsi, ktorá je považovaná za posilňujúci prostriedok alebo „Elixír života“ s bylinou Brahmi.
Neobsahuje aditíva, látky živočíšneho pôvodu, bez chemického a biologického znečistenia.

  • silný antioxidant
  • energeticky povzbudzuje organizmus
  • navodzuje fyzickú pohodu
  • podporuje metabolizmus tukov, cholesterolu a krvného cukru

Konzumáciou tohto čaju podporujete ochranu prírody, pomáhate ekologickému poľnohospodárstvu a biofarmám.

Účinky Tulsi:
Posilňuje obranyschopnosť, má podporný účinok pri prechladnutí. Podporuje životnú silu a dodáva energiu. Navodzuje fyzickú pohodu a uvoľnenie. Prispieva k metabolizmu tukov, cholesterolu a krvného cukru. Ide o silný antioxidant. Obsahuje stovky rôznych liečivých zlúčenín známych ako fytolátky. Ak tieto zlúčeniny pôsobia spoločne, ich výsledkom sú silné antioxidačné posilňujúce účinky, ktoré podporujú celkové zdravie a pomáhajú posilňovať prirodzenú obranyschopnosť tela. Výrobný proces spracovania byliny zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších látok.

Účinky Brahmi:
Brahmi sa používa v ajurvédskej medicíne na zvýšenie vitality, napomáha znižovať mentálny stres, pozitívne pôsobí pri strachu, negatívnych emóciách a nedostatku koncentrácie. Priaznivo ovplyvňuje pamäť. Pozitívne pôsobí na mentálnu a emočnú rovnováhu.

Zloženie:
Rama Tulsi (Ocinum sanctum), Krišna Tulsi (Ocinum sanctum), Vana Tulsi (Ocinum gratissinum), Brahmi (Centella asiatica), všetky suroviny pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Užívanie:
1 vrecko na šálku. Zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať najmenej 3 minúty. Pite teplé. Môžete osladiť. Pre maximálny účinok pite 3-5 šálok denne.

Upozornenie:
Nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy.

Balenie: 50 g sypaného čaju.

Vyrobené v Indii.

Množstvo:

  • Kód: 19832
  • Výrobca: ORGANIC INDIA