Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Organic India, BIO Čaj Tulsi Masala - 25 vreciek

4,40 EUR

100% prírodný organický bylinný čaj, exotická lahodná zmes z bazalky posvätnej Tulsi, najkvalitnejšieho čierneho čaju Assam a čerstvo zomletého korenia.
Vo svojej sladkej, korenenej a osviežujúcej chuti kombinuje obľúbenú zmes čerstvo zomletého korenia známu pod názvom masala a zdravotné, antioxidačné účinky Tulsi, ktorá je považovaná za posilňujúci prostriedok alebo „Elixír života“, s najkvalitnejším čiernym čajom Assam.
Čaj Tulsi Masala ako ideálna kombinácia lahodnej chuti a zdravotných účinkov Tulsi, vynikajúcej chuti jemného korenia a malého množstva kofeínu nahrádza kávu.
Neobsahuje aditíva, látky živočíšneho pôvodu, bez chemického a biologického znečistenia.

  • silný antioxidant
  • energeticky povzbudzuje organizmus
  • zvyšuje vitalitu
  • navodzuje fyzickú pohodu
  • podporuje metabolizmus tukov, cholesterolu a krvného cukru

Konzumáciou tohto čaju podporujete ochranu prírody, pomáhate ekologickému poľnohospodárstvu a biofarmám.

Účinky Tulsi:
Posilňuje obranyschopnosť, má podporný účinok pri prechladnutí. Podporuje životnú silu a dodáva energiu. Navodzuje fyzickú pohodu a uvoľnenie. Prispieva k metabolizmu tukov, cholesterolu a krvného cukru. Ide o silný antioxidant. Obsahuje stovky rôznych liečivých zlúčenín známych ako fytolátky. Ak tieto zlúčeniny pôsobia spoločne, ich výsledkom sú silné antioxidačné posilňujúce účinky, ktoré podporujú celkové zdravie a pomáhajú posilňovať prirodzenú obranyschopnosť tela. Výrobný proces spracovania byliny zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších látok.

Zloženie:
Bazalka posvätná, Rama Tulsi (Ocinum sanctum), Krišna Tulsi (Ocinum sanctum), Čaj Assam (Camellia sinensis), zmes korenia (zázvor, čierne korenie, klinček, kardamon, muškátový orech, škorica, muškátový kvet), všetky suroviny pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.
Obsahuje kofeín.

Užívanie:
1 vrecko na šálku. Zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať najmenej 3 minúty. Pite teplé. Môžete osladiť. Pre maximálny účinok pite 3-5 šálok denne.

Upozornenie:
Nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy.
Upozornenie pre diabetikov:
Prípravok znižuje hladinu cukru v krvi. Osoby so žlčníkovými kameňmi a s poruchami krvnej zrážanlivosti by mali užívanie prípravku konzultovať s lekárom.

Balenie: 25 nálevových vreciek po 1,74 g.

Vyrobené v Indii.

Množstvo:

  • Kód: 19834
  • Výrobca: ORGANIC INDIA