Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Organic India, BIO Čaj Tulsi - 25 vreciek

4,40 EUR

Lahodný 100% prírodný organický bylinný čaj z bazalky posvätnej Tulsi. Bez kofeínu.
Tulsi, "kráľovná bylín", ktorá je považovaná za posilňujúci prostriedok alebo „Elixír života“, navodzuje upokojenie, antioxidačný účinok a dodáva energiu. Je už dávne časy v ajurvédskej medicíne používaná pri širokom spektre zdravotných porúch. Tento čaj je ideálnou kombináciou lahodnej chuti a zdravotných účinkov.
Neobsahuje aditíva, látky živočíšneho pôvodu, bez chemického a biologického znečistenia.

  • silný antioxidant
  • energeticky povzbudzuje organizmus
  • zvyšuje vitalitu
  • navodzuje fyzickú pohodu
  • podporuje metabolizmus tukov, cholesterolu a krvného cukru

Konzumáciou tohto čaju podporujete ochranu prírody, pomáhate ekologickému poľnohospodárstvu a biofarmám.

Účinky Tulsi:
Posilňuje obranyschopnosť, má podporný účinok pri prechladnutí. Podporuje životnú silu a dodáva energiu. Navodzuje fyzickú pohodu a uvoľnenie. Prispieva k metabolizmu tukov, cholesterolu a krvného cukru. Ide o silný antioxidant. Obsahuje stovky rôznych liečivých zlúčenín známych ako fytolátky. Ak tieto zlúčeniny pôsobia spoločne, ich výsledkom sú silné antioxidačné posilňujúce účinky, ktoré podporujú celkové zdravie a pomáhajú posilňovať prirodzenú obranyschopnosť tela. Výrobný proces spracovania byliny zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších látok.

Zloženie:
Bazalka posvätná, Rama Tulsi (Ocinum sanctum), Krišna Tulsi (Ocinum sanctum), Vana Tulsi (Ocinum gratissinum), všetky suroviny pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Užívanie:
1 vrecko na šálku. Zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať najmenej 3 minúty. Pite teplé. Môžete osladiť. Pre maximálny účinok pite 3-5 šálok denne.

Upozornenie:
Nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy.

Balenie: 25 nálevových vreciek po 1,74 g.

Vyrobené v Indii.

Množstvo:

  • Kód: 19840
  • Výrobca: ORGANIC INDIA