Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

NEEM - antibakteriálny, protizápalový, 60 kapsúl, Organic India

9,90 EUR

Neem je prírodný bylinný prípravok, prispievajúci k lepšej obranyschopnosti organizmu pred baktériami, vírusmi , plesňami a mikróbmi. Priaznivo pôsobí proti zápalovým procesom, na akné, dýchacie cesty, močové cesty a proti črevnej infekcii.

Ďalšie informácie:
- neem je jedna z najdôležitejších bylín pre vnútornú očistu a kožné problémy. Extrakt zo semienok a listov má antibakteriálne a protiplesňové účinky, v semienkach a stopke sa nachádzajú horké, liečivé látky

- vhodné na silné prečistenie krvi, ľadvín a organizmu od toxických látok pri chudnutí, prejedaní sa, požívaní alkoholu, liekov či drog, hlavne po steroidoch, antibiotikách či chemoterapii

- pri únave, chronických zápalových ochoreniach močových a dýchacích ciest, horúčkach, prechladnutí, bolestiach v hrdle, chrípke a to ako bakteriálneho, parazitického a kvasnicového pôvodu

- očisťujúci účinok je tiež spojený s veľmi pozitívnym účinkom na kožné ochorenie, a to hlavne zápalového a infekčného typu

- známe je užívanie pri akné, ekzémoch, lupinách a alergickej dermititíde
- pri cukrovke napomáha znížit nadmernú váhu a regulovať cukrovku II. typu
- vedecky podporené účinky pri znižovaní krvného tlaku a krvnej zrážanlivosti

Zloženie:
1 kapsula obsahuje: Neem–Zederach indický (Azadirachta indica), rastlinná celulóza

Obsah:
60 vegetariánskych kapsúl

Dávkovanie:
1-2 kapsule denne s jedlom. Odporúča sa užívať najmenej jeden mesiac.

TIPY:
Neodporúča sa osobám s veľmi suchou pokožkou, na pohľad veľmi bledým a chudým. V malých dávkach sa Neem môže užívať aj 3 mesiace.

Prechladnutia, virózy: 2 kapsule s raňajkami, 1-2 kapsule s večerou.
Pri črevnej chrípke: 4 kapsule denne, 2 s obedom a 2 s večerou. 
Zápalové ochorenia, silné virózy, stafylokoky a streptokoky, angíny: 6 kapsúl denne - 2 s raňajkami, 2 s obedom, 2 s večerou po dobu 10 dní, potom dávku znížiť na 2-3 kapsule denne a užívať do konca mesiaca, v prípadne potreby pokračovať a postupne znižovať dávky.

KOMBINÁCIA NEEM + AMALAKI - Zápaly maternice a vaječníkov - mňže sa použiť a môže sa použiť aj Zdravie pre ženu a pitie malinových listov a aloe vera šťavy.  KOMBINÁCIA NEEM + B-skin - Akné, drobný výsyp, ekzém, pri zápalových procesoch - B-skin 2 kapsule ráno, Neem 1-2 kapsule večer.

KOMBINÁCIA NEEM + B-FREE - Viróza, ktorú sprevádza silné zahlienenie a sťažené dýchanie - Ním podľa závažnosti ochorenia - buď 3x2 kapsle alebo 2x2 kapsle s jedlom ráno a večer a 3-4 kapsle B-FREE s jedlom na obed.

KOMBINÁCIA NEEM + LIVER-KIDNEY - Kožné problémy, zapálené akné, zápalové ochorenia obličiek, močových ciest - vtedy - Neem 2 kapsule s raňajkami, 2 kapsule s obedom, Liver 2-3 s večerou (Neem musí prevažovať).


Množstvo:

  • Kód: 19819
  • Výrobca: ORGANIC INDIA