Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Elicey, Čistý rastlinný elixír 50 ml

25,90 EUR

Pre všetky typy pokožky...

Elixír poskytuje pleti dokonalú harmóniu a aktívnu ochranu pomocou čistých rastlinných olejov. Aktívne zložky bojujúce proti znečisteniu vonkajšími vplyvmi (či už smogom alebo stresom) v kombinácii s beta-karoténom (získaným z mrkvy), spôsobujú rozjasnenie a revitalizáciu pokožky.

Použitie: Jemnými masážnymi pohybmi nanášame na vyčistenú pokožku tváre a krku. Elixír bol vyvinutý pre denné aj nočné použitie. V priebehu dňa môže byť využitý ako ochrana pred slnečnými lúčmi alebo ako vhodná regenerácia proti pôsobeniu UV žiarenia, stimuluje regeneráciu vonkajšej vrstvy pokožky a zároveň obnovuje jej rovnováhu. V noci ide potom o proces proti starnutiu. Prospieva aj citlivej pokožke.

Certifikované Ecocert. 100% zložiek má prírodný pôvod, 98,4% z ekologického poľnohospodárstva.

Zloženie: sezamový olej*, arganový olej*, nigella sativa oil*, avokádový olej*, slnečnicový olej*, extrakt z mrkvy*, parfum (prírodné esenciálne oleje), olej z marhuľových jadier polyglyceryl-10 esters, tocopherol (prírodný vitamín E), voda, anti-pollution extrakt z kukurice, sorbic acid, citronellol, linalool... *z ekologického poľnohospodárstva

Charakteristika: PREČISŤUJÚCI - DYNAMICKÝ - SPOMAĽUJE STARNUTIE

Množstvo:

  • Kód: 99932
  • Výrobca: ELICEY