Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Oléanat, BIO Ajurvédska prírodná zubná pasta s miswakom 75 ml

4,80 EUR

Miswak (alebo Meeswak) je malý strom s dužinatými listami a malými žltými alebo červenými kvetmi. Pochádza z Blízkeho východu. Miswak, alebo "Salvadora Perisca" je ker z čeľade Salvadoraceae.
Miswak je veľmi prospešný pre posilnenie ďasien. V Ázii sa používa koreň stromu priamo namiesto zubnej kefky, ale prítomnosť tanínov v rastline spôsobuje sčervenanie úst. Aby sa tomu zabránilo, ale pritom sa využili úžasné vlastnosti tejto rastliny, výrobca kozmetiky Oléanat vytvoril unikátne zloženie zubnej pasty, obsahujúce extrakt miswaku a jeho kvetinovej vody.
Ide o ojedinelú ajurvédsku zubnú pastu v takomto prírodnom zložení, ktorá sa vyrába v Európe.
Každodennou starostlivosťou o ústnu dutinu s extraktom Miswaku využívate všetky vlastnosti rastliny, široko používanej v Ayurvédskej tradícii. Koreň a stonka Miswaku pri pravidelnom používaní obmedzujú vznik zubného kazu, zlepšujú dych a posilňujú ďasná.

Zloženie:

Sorbitol, mäta pieporná*, Hydrosol, oxid kremičitý, glycerín, mierne tenzidy prírodného pôvodu, minerálny pigment, výťažky z Miswaku, destilovaná voda z Miswaku, parfum, stévia*, konzervačné prírodné látky.
* Suroviny pochádzajúce z ekologického poľnohospodárstva.

99,5 % všetkých zložiek má prírodný pôvod, 28 % zložiek pochádza z ekologického poľnohospodárstva.
Biokozmetika je certifikovaná spoločnosťou ECOCERT Greenlife, dostupné údaje nájdete na http://cosmetiques.ecocert.com.

Zloženie INCI:
SORBITOL, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) LEAF WATER*, HYDRATED SILICA, GLYCERIN, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), XANTHAN GUM, LEVULINIC ACID, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), SODIUM LEVULINATE, STEVIA REBAUDIANA EXTRACT*, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, SALVADORA PERSICA BARK/ROOT EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, CITRIC ACID.
 * zložka pochádza z ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie:
Nevhodné pre deti do 7 rokov.
Neprehĺtajte.
Skladujte pri izbovej teplote.
Tubu po použití pasty uzavrite.

Výrobok bol testovaný pre použitie pri ústnej hygiene a nebol testovaný na zvieratách.

Tipy pre správnu ústnu hygienu:

Dajte kúsok pasty na zubnú kefku a čistite zuby a ďasná najmenej 3 minúty. Opláchnite čistou vodou. Čistite si zuby po každom jedle. Zubnú kefku vymeňte za novú každé 3 mesiace.

Obsah: 75 ml.
Vyrobené vo Francúzsku.

Množstvo:

  • Kód: 19611
  • Výrobca: OLÉANAT