Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Lifefood, Tyčinka Lifebar plus brazil a guarana BIO 47 g

1,40 EUR  1,22 EUR
Ušetríte: 13% z ceny

Zloženie:
ďatle BIO, para orechy BIO (21%), mandle BIO, kokos BIO, mletá guarana BIO (4%) panenský kokosový olej BIO, mletá vanilka BIO.

Jednotlivé zložky sa spracovávajú pri teplotách do 42 stupňov. Zachovávajú si tak všetky vitamíny, minerály, enzýmy a stopové prvky.

Z tajomných kútov Zeme sme doviezli exotické plodiny a s nimi ojedinelé zdravotné účinky. Pridali osvedčenú šťavnatosť tyčiniek Lifebar. Obnovujeme slávu prírodného bohatstva, pravej chuti a liečiteľstva. Základom tyčiniek Lifefood Lifebar+ je poctivá porcia orieškov, semienok a sušeného ovocia. Arómu dodáva vanilka a kokos, sladíme láskou a ďatľami. Naše geniálne dieťa z rodiny Lifefood superfoods hovorí mňam! Ingrediencie sa spracovávajú pri teplotách do 42 stupňov. Zachovávajú si všetky vitamíny, minerály, enzýmy a stopové prvky, ako ich zrodila múdra príroda. Surová podoba navyše umožňuje optimálne vstrebávanie organizmom. Neobsahuje žiadne chemické škodliviny! Už žiadne kompromisy. Zdravá energia a chuťová extáza patria k sebe - zdravie s Lifefoodom chutí!

Obsah: 47 g
Krajina pôvodu: ČR

100% raw rastlinné bio ingrediencie


Množstvo:

  • Kód: 18011
  • Výrobca: LIFEFOOD