Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Lifefood, Tyčinka Lifebar plus čokoláda a konopný proteín BIO 47 g

1,40 EUR  1,22 EUR
Ušetríte: 13% z ceny

Zloženie:
ďatle BIO, mandle BIO, konopný proteín prášok BIO (10%), tekvicové semienka BIO, mandľová pasta BIO, raw čokoláda (9% - raw kakaová hmota, raw kakaový prášok, obsah kakaovej sušiny 100%).

Jednotlivé zložky sú spracované pri teplotách do 42 stupňov. Zachovávajú si tak všetky vitamíny, minerály, enzýmy a stopové prvky.

Z tajomných kútov Zeme sme doviezli exotické plodiny a s nimi ojedinelé zdravotné účinky. Pridali osvedčenú šťavnatosť tyčiniek Lifebar. Obnovujeme slávu prírodného bohatstva, pravej chuti a liečiteľstva. Základom tyčiniek Lifefood Lifebar+ je poctivá porcia orieškov, semienok a sušeného ovocia. Naše geniálne dieťa z rodiny Lifefood superfoods hovorí mňam! Ingrediencie sa spracovávajú pri teplotách do 42 stupňov. Zachovávajú si všetky vitamíny, minerály, enzýmy a stopové prvky, ako ich zrodila múdra príroda. Surová podoba navyše umožňuje optimálne vstrebávanie organizmom. Neobsahuje žiadne chemické škodliviny! Už žiadne kompromisy. Zdravá energia a chuťová extáza patria k sebe - zdravie s Lifefoodom chutí!

Nutričné hodnoty v 100 g:
energia 1707 kJ / 409 Kcal
bielkoviny 15 g
tuky 22 g z toho nasýtené 5 g
sacharidy 37 g z toho cukry 31 g
vláknina 11 g
sodík 20 mg

Obsah: 47 g
Krajina pôvodu: ČR

100% raw rastlinné bio ingrediencie


Množstvo:

  • Kód: 18014
  • Výrobca: LIFEFOOD