Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Kniha - Bachove kvetinové esencie od A po Z, Katarina Michel

15,90 EUR

Každodenný život so všetkými svojimi požiadavkami na nás kladie stále väčšie nároky, a tak je pochopiteľné, že hľadáme cesty, ako sa s nimi vyrovnať a ešte si udržať pevné zdravie, optimizmus a výkonnosť. Kvetinové esencie - a predovšetkým tie najznámejšie zo všetkých, BACHOVE KVETINOVÉ ESENCIE, boli pre svoju účinnosť známe a používané už od dôb svojho vzniku, ale v ostatnej dobe sa ich obľúbenosť ešte zvyšuje. Pomáhajú totiž ako malým deťom, tak aj starším osobám, uštvaným manažérom, unaveným mamičkám, vystresovaným študentom i neistým uchádzačom o zamestnanie.
Svojou mocnou prírodnou silou dokážu nastoliť vnútornú harmóniu a duševnú vyrovnanosť, pomáhajú pri zvládnutí najrôznejších nežiaducich emócií alebo stavov, aké občas prepadajú každého z nás. Nedostatok sebadôvery, neistota, žiarlivosť, malomyseľnosť, podráždenosť, zúfalstvo, vyčerpanie… s tým všetkým si dokážu poradiť.

Táto krásne ilustrovaná knižka je teda skvelým sprievodcom na ceste k hlbšiemu poznaniu Bachových esencií a poradí vám i s ich používaním v bežnom živote. Je určená pre úplných začiatočníkov, ktorí to iba hodlajú vyskúšať, ale aj pre pokročilých, ktorí už s Bachovými esenciami pracujú, ale radi by sa o nich dozvedeli niečo navyše.

Počet strán: 320.
Rozmery: 140 x 164 mm.
Väzba: brožovaná.

Vypredané