Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Kniha - Škola živej stravy – Vitariánstvo ako Cesta, Anna Hýžová

12,50 EUR

Vitariánstvo je životný smer, v ktorom je stravovanie založené na konzumácii iba tepelne neupravovaných, surových - živých potravín, tj. Zeleniny, ovocia, orechov, semienok a bylín. 
Kniha Škola živej stravy - Vitariánstvo ako Cesta už nie je zameraná len na prípravu nevarenej - živej stravy a recepty, jedlo je tu chápané skôr ako "príležitosť na stretnutie s rôznymi životnými témami". Snažia sa o širší pohľad na spôsob života, ktorý vitariánstvo prináša. 
Je pohľadom na niektoré liečebné systémy, výživové smery a ich filozofiu, na to, čo ovplyvňuje náš život a naše zdravie, čo nás obklopuje a čo je pre nás životne dôležité. 
Ak by sme zmenili len obsah taniera a nehľadali príčiny našich "problémov" v posolstvách Života, bola by naša Cesta neúplná. Živá strava nie je jedinou Cestou, ktorá uzdravuje, ale záleží aj na našich myšlienkach, ktoré nás k životu privádzajú, či od neho odvádzajú, o vnútornú harmóniu alebo disharmóniu, ktorá sa prejaví zvonka prostredníctvom nášho zdravotného stavu. 
Cieľom knihy je inšpirácia k zmene. Ukázať, že zvyky sú tu preto, aby sme ich menili. Dodržiavať ich znamená pritakať chorobe, zmeniť ju znamená pritakať Životu.

Počet strán: 216 strán
Väzba: brožovaná väzba
Rozmer: 150 × 210 mm
Hmotnosť: 360 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788026053255
Rok vydania: 2013

Množstvo: