Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Oléanat, BIO Tekuté mydlo Marseille Levanduľové, 1 l

12,49 EUR

Tekuté mydlo sa vyrába tradičnými metódami (ako Marseille mydlo) s použitím organických rastlinných olejov. Jemné zloženie s glycerínom a bez použitia syntetických tenzidov je vhodné pre denné použitie. Vďaka tomuto zloženiu prospieva aj citlivej pokožke a minimalizuje alergické prejavy a reakcie (dermatologicky testované). Jemné a osviežujúce zloženie sa dosiahlo zmiešaním palmového, olivového a sezamového oleja. Obsahuje levanduľový esenciálny olej, ktorý znižuje napätie a stres.

V ponuke je balenie 300 ml s pumpičkou pre ľahké použitie a ekonomické – rodinné litrové balenie, ktoré je cenovo zvýhodnené a hodí sa pre opakované dopĺňanie nádoby s pumpičkou.

Bez parabénov, EDTA, bez farbív... Certifikované Ecocert. 99 % zložiek je prírodného pôvodu, 16 % z ekologického poľnohospodárstva.

Zloženie:
Aqua, potassium palm kernelate, pottasium olivate, sesamum indicum oil, sodium chloride, lavandula hybrida oil, glycerin, caprylyl/capryl glucoside, glyceryl caprylate, potassium undecylenate, potassium hydroxyde, tetrasodium glutamate diacetate, linalool, limonene. 

Obsah: 1 l.
Vyrobené vo Francúzsku.

Množstvo:

  • Kód: 19702
  • Výrobca: OLÉANAT