Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Oléanat, BIO Tekuté mydlo Marseille s olivovým olejom a verbenou, 1 l

12,49 EUR

Tekuté mydlo sa vyrába tradičnými metódami (ako Marseille mydlo) s použitím organických rastlinných olejov. Jemné zloženie s glycerínom a bez použitia syntetických tenzidov je vhodné pre denné použitie. Vďaka tomuto zloženiu prospieva aj citlivej pokožke a minimalizuje alergické prejavy a reakcie (dermatologicky testované). Jemné a osviežujúce zloženie sa dosiahlo zmiešaním palmového a olivového oleja. Osviežujúca a posilňujúca vôňa exotickej verbeny pomôže príjemne začať nový deň.

V ponuke je balenie 300 ml s pumpičkou pre ľahké použitie a ekonomické – rodinné litrové balenie, ktoré je cenovo zvýhodnené a hodí sa pre opakované dopĺňanie nádoby s pumpičkou.

Bez parabénov, EDTA, bez farbív... Certifikované Ecocert. 99 % zložiek je prírodného pôvodu, 15,5 % z ekologického poľnohospodárstva.

Zloženie:
Aqua, pottasium olivate, potassium palm kernelate, sodium chloride, caprylyl/capryl glucoside, glycerin, litsea cubeba oil, glyceryl caprylate, potassium undecylenate, CI 75810 (chlorophyllin-copper complex), potassium hydroxyde, tetrasodium glutamate diacetate, citral, linalool, limonene.

Obsah: 1 l.
Vyrobené vo Francúzsku.

Množstvo:

  • Kód: 19704
  • Výrobca: OLÉANAT