Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Oléanat, BIO Bambucké maslo s oslím mliekom - regeneračné 50 ml

7,30 EUR

Kombinácia bambuckého masla a oslieho mlieka má silné regeneračné účinky na pokožku.
Už Kleopatra - krásna egyptská kráľovná - používala oslie mlieko v svojich kúpeľoch pre udržanie svojej krásy. Kamkoľvek cestovala, tak iba so sprievodom stáda 300 oslov, pretože nechcela ani na okamih prestať využívať skrášľujúce a liečivé účinky ich mlieka. Slávny grécky lekár Hippocrates odporúčal oslie mlieko na všetky formy bolestí a chorôb (na hojenie rán, pre úľavu bolestivých kĺbov atď.). Dnes je oslie mlieko opäť v strede pozornosti a záujmu vďaka svojim jedinečným vlastnostiam.

Produkcia oslieho mlieka vyžaduje trpezlivosť a veľké poznatky. K dojeniu dochádza 4-6 krát denne ručne a iba keď je s oslicou aj jej mláďa. Priemerne sa nadojí 1,5 l - 2 l za deň (oproti krave, ktorá je schopná za deň vyprodukovať až 30 l mlieka). Všetko toto úsilie je nakoniec odmenené mimoriadnymi účinkami oslieho mlieka.

Vlastnosti oslieho mlieka - zloženie oslieho mlieka je veľmi podobné ľudskému materskému mlieku, a to vďaka jeho výnimočnej kombinácii mastných kyselín a vitamínov A, E a omega 3 a 6 kyselín, ktoré sú efektívne pri regenerácii kože a prevencii jej starnutia. Príjemná smotanová vôňa a konzistencia kožu vyživuje a zmäkčuje, svojim zložením je balzam hypoalergénny a perfektne sa hodí na ošetrovanie aj citlivej a inak náchylnej kože. Je tiež odporúčaný pre kožu narušenú - s rôznymi poruchami, ako sú ekzémy, akné alebo lupienka. Synergický účinok oslieho mlieka s bambuckým maslom dodáva balzamu neobyčajnú schopnosť obnoviť kožu.

Zloženie: bio bambucké maslo, oslie mlieko bio, parfum, tocopherol (vitamín E).
Cerifikované Ecocert. 100% zložiek je prírodného pôvodu; 98,8% z ekologického poľnohospodárstva.Ďalšie tipy pre použitie:
Pre optimálne použitie zahrejte malé množstvo balzamu v dlaniach a po rozmasírovaní v rukách naneste na pokožku. Získate tak krémovú konzistenciu. Teplota tela bude aplikáciu robiť príjemnou, koža bude balzam dobre absorbovať. Po peelingu je vhodné tento balzam použiť k masáži alebo k relaxácii v teplom kúpeli alebo sprche. Teplo pomáha pokožke balzam ešte efektívnejšie absorbovať. Potom opláchnite zvyšky prípravku vodou a osušte sa. Pokožka bude oživená a prežiarená. Určite si každý nájdete ten správny spôsob, ako účinky balzamu využiť čo najlepšie.

Obsah: 50 ml.

Vyrobené vo Francúzsku.


Množstvo:

  • Kód: 19745
  • Výrobca: OLÉANAT