Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Ajurvédska káva - SHATAWARI - 50g

3,60 EUR

Instantná kávovinová zmes s obsahom extraktu z Himalájskej byliny Shatawari, výživový doplnok pre pre hormonálnu rovnováhu.
 
Ajurvédska káva Shatawari - 100% rastlinný estrogén a známe afrodiziakum. Regeneračné účinky Shatawari, najmä na ženský reprodukčný systém sú dávno známe. Shatawari tonizuje a posilňuje činnosť ženských reprodukčných orgánov a je už tradične používaná pri premenštruačnom syndróme, bolestivej menštruácii. Tiež podporuje tvorbu krvi v tkanive reprodukčných orgánov, čím pomáha pripraviť maternicu na počatie a pomáha tak v liečbe neplodnosti. Pôsobí tonizujúco aj po pôrode, kedy je prospešná v tvorbe mlieka, upravuje maternicu a hormóny.
 
Toto množstvo zdraviu prospešných vlastností má Shatawari vďaka obsahu phyto-estrogénov, hormónov upravujúcich správnu hladinu estrogénu, ktoré tiež zohrávajú dôležitú úlohu pri udržaní ženského tela dlhodobo zdravého. Klinické štúdie odporúčajú rastlinný estrogén, pretože nemá negatívne vedľajšie účinky.

Pre mužov je Shatawari vyživujúce tonikum podobne ako ženšen. Táto rastlina vďaka svojim vyváženým vlastnostiam pomáha regulovať rast, pôsobí upokojujúco, je výživou pre celý organizmus a spolu s Ašvangandhou a Brahmi je znamenitá aj pre deti. Tiež sa odporúča seniorom pre zmiernenie suchosti organizmu, ktorá je súčasťou prirodzeného procesu starnutia.
 
Shatawari:
•    neobsahuje kofeín
•    tonizuje, vyživuje, posilňuje činnosť ženských pohlavných orgánov
•    udržuje ženské telo dlhodobo zdravé
•    pri nespavosti, náladovosti, anorexii, hyperaktivite detí

Dávkovanie:
1/4 - 1/2 čajovej lyžičky (1g) výrobku zalejeme 1 šálkou teplého alebo studeného mlieka, alebo zalejeme horúcou alebo studenou vodou a prípadne doplníme mliekom v pomere 2:1. Môžeme osladiť podľa chuti. Najviac 2 x 1 šálku za deň.
 
Obsah:
50g, cca na 50 šálok

Zloženie:
v 100g výrobku je obsiahnutých 94g čakanky lekárskej (Cichorium intybus) a 6g výťažku byliny Shatawari (Asparagusracemosa).
   
Krajina pôvodu:
India, štát Jaipur 

Množstvo:

  • Kód: 90003