Nákupný košík
Položiek: 0 (0,00 EUR)

Oléanat, BIO Bambucké maslo s oslím mliekom a slamienkou 30 ml

5,30 EUR

Pružnosť a hebkosť.
Dermo-energizujúci kvet slamienky má liečivé účinky a vypína pokožku. Spolu s pôsobením bambuckého masla a oslieho mlieka poskytuje pleti účinné látky, výsledkom čoho je žiarivá, pružná a hebká pokožka.

Použitie:
Aplikujte množstvo veľkosti lieskového orieška krúživými pohybmi na Vašu tvár a telo, predovšetkým na suché a podráždené miesta.

Zloženie:
bambucké maslo*, ricínový olej*, olivový olej, olej zo slamienky*, oslie mlieko 10%*, parfum (100% prírodný), vitamín E, sľuda, minerálne farbivo, minerálny filter, prírodné molekuly prítomné v parfume.
* pochádza z ekologického poľnohospodárstva

Niečo o slamienke:

Slamienka je známa ako večná alebo nesmrteľná rastlina, pretože aj po usušení si rastlina zachováva svoj tvar a kvety žltú farbu. Pochádza zo Stredomoria. Kvety slamienky sa zbierajú ráno a destilujú sa na mieste ešte v ten istý večer, aby bolo možné získať čo najviac vzácnych zložiek.

Esenciálny olej zo slamienky - unikátne sú jeho vlastnosti brániace zrážaniu krvi, vďaka čomu sa používa k liečeniu rozsiahlejších pomliaždenín vedúcich k hematómom. V kombinácii s jeho protizápalovými účinkami na žily je tento olej prospešný v prípadoch, keď zápal a degenerácia žíl vedú k utváraniu krvných zrazenín.
Tento olej je tiež vhodný na svalové problémy a bolesti pri reumatickej artritíde. Pre svoje hojivé účinky sa v kombinácii s inými esenciálnymi olejmi využíva aj v kozmetike pri starostlivosti o zapálenú a ekzematickú pokožku.

Na psychickej úrovni olej zo slamienky uvoľňuje a osviežuje oblasť solar-plexu, odstraňuje napätie vzniknuté zo snahy mať všetko pod kontrolou a depresie vzniknuté z dlhotrvajúcej frustrácie. Pomáha rozviazať uzol ležiaci hlboko v duši tým, že nám navráti schopnosť súcitu nielen s ostatnými, ale predovšetkým so sebou samým.

Podľa gréckej legendy stroskotal Odyseus na ostrove Pheacia, kde poznal krásnu dcéru kráľa. Jej krása bola pripisovaná drahému zlatému oleju z kvetov slamienky, ktorým sa natierala. Princezná dala Odyseovi fľaštičku zázračného oleja, aby ju vyskúšal. Keď si natrel olejom telo, znovu získal krásu a telo poloboha a bol schopný pokračovať vo svojej ceste.

Obsah: 30 ml.
Vyrobené vo Francúzsku.

Množstvo:

  • Kód: 19621
  • Výrobca: OLÉANAT